Úvodem:

Pro hráče našich soutěží asi netřeba vysvětlovat co naše stránky nabízí. Nově příchozí potom najdou na úvodní stránce popis, v jednotlivých menu u soutěží pravidla a jak hrát, v novinkách budoucí plány, v anketách možnost hru ovlivnit a při nejasnostech najdou odpovědi v položce hráči-dotazy. A proč jsme udělali nové stránky? Jednoduše pro přílišnou členitost a rozkouskovanost turnajů, statistik, tour, mistrovství, lig...zkrátka už to vše začínalo být poněkud zmatečné. Zde bude vše pohromadě, pod jednou střechou, přehledně, s lepším technickým zázemím a uživatelským komfortem. Doufáme že nové stránky budou příjemnou změnou i pro Vás, pěknou zábavu!

Aneb jak by řekl kolega Mac:

jestli chceme někam dál (lépe a radostněji :-D), tak tohle je určitě dobrá možnost...

Historie projektu

Vznik tohoto projektu se datuje ke 20.2.2008, zrod myšlenky realizovat projekt pak asi o 14 dní dříve, jako důsledek nespokojenosti s objektivitou lig na starých herních portálech, kde rozhodovala a vlastně nadále rozhoduje o pořadí především kvantita v počtu odehraných her. Původnímu záměru uskutečnit mistrovství předcházel ještě zkušební turnaj menšího formátu a pak série přípravných turnajů. Samotné první mistrovství je pak s počtem 168 zúčastněných hráčů dosud největším turnajem, jelikož druhý ročník byl z technických a praktických důvodů realizován pouze v počtu 84 hráčů. Následovaly ligy, experiment s turnajem muži vs. ženy, předsezónní turnaj, turnaj dvojic, další série připravných turnajů před druhým mistrovstvím, zmíněné druhé mistrovství a přes léto externě od původních stránek projekt tour a nové cykly lig. Projekt má také několik nej, ať už je to škála způsobů, kterými byly poměřovány síly, počet plánovaných projektů v budoucnu, dobu po kterou v různých formách funguje, nebo počet zúčastněných, který k dnešnímu datu odhaduji zhruba na 250-300 hráčů. Velkým plus tohoto projektu je ovšem i fakt, že byl jako iniciativa administrátorů velmi kladně vnímán vedením společnosti Geewa, běží s jejím souhlasem a bez rozporů s jejími obchodními a jinými záměry. Náš tým je už nějakou dobu rozšířen nejen mezi administrátory, a budeme jen rádi když se bude tým i projekt i s Vaší pomocí nadále rozvíjet.

Naši uživatelé

Malí, velcí, tlustí, tencí...je to úplně jedno. Očekává se pouze chuť si zahrát, pobavit se, poznat nové lidi a poměřit síly, a to vše ve fér duchu. Našim cílem pak je, aby se Vám tu vše zmíněné dařilo a rádi jste se sem vraceli odreagovat po práci, při ní či ve volném čase, zapomenout na stres, starosti a trochu si zvednout náladu při hře, komunikaci, i v aktivitách okolo, které pro Vás připravujeme.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.